0
0

برادر کشی در محدوده کلانتری یافت آباد

حوادث شادآباد

فردی برادر خود را با ضربه چهارپایه به قتل رساند.

ساعت ۱۲ ظهر شنبه ۱۳ دی، مأموران کلانتری ۱۵۱ یافت آباد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مشکوک مردی در بیمارستان خبر دادند. این مرگ مشکوک در حالی رخ داد که شواهدی مبنی بر درگیری فرد متوفی و اصابت جسم سخت به سر وی مشهود بود و به همین دلیل تحقیقات بر روی نحوه مرگ تشکیل شد.

به دنبال اعلام این خبر، تحقیقات به دستور بازپرس مصطفی واحدی آغاز شد؛ در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد مرد ۶۶ ساله به‌نام خسرو برای درمان به بیمارستان منتقل شده بود اما با وجود تلاش کادر درمان وی جان باخت. بنابراین باتوجه به مشکوک بودن مرگ مرد میانسال تحقیق از خانواده او آغاز شد.

پسر خسرو در حالی که عمویش را در مرگ پدر مقصر می‌دانست به مأموران گفت:
پدرم سال‌ها در خانه موروثی که متعلق به مادرش بود زندگی می‌کرد تا اینکه عمویم گفت می‌خواهد خانه را بسازد و پدرم باید آنجا را تخلیه کند. سر همین مسأله با همدیگر به اختلاف خوردند و روز ۲۴ آبان، در جریان یک درگیری عمویم پدرم را کتک زد و با چهارپایه به سر او کوبید. پدرم بشدت مصدوم شد که او را به بیمارستان منتقل کردیم.

او ادامه داد: به خاطر این موضوع از عمویم شکایت کردیم و پرونده‌ای در کلانتری داریم؛ چند روزی از بستری شدن پدرم گذشته بود که او از بیمارستان ترخیص شد، اما خیلی زود دوباره حالش بد شد و او را به بیمارستان رساندیم. این بار درمان مؤثر واقع نشد و پدرم جان باخت حالا هم من عمویم را در مرگ پدرم مقصر می‌دانم و از او شکایت دارم.

به دنبال اظهارات پسر جوان، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد مرد میانسال به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ و تحقیق از برادر مرد میانسال را صادر کرد.

4/5 - (1 امتیاز)
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://shadabad.kochegard.ir/?p=411
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
ادمین کوچه گرد
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد برادر کشی در محدوده کلانتری یافت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.